8 روش طبیعی برای افزایش میل جنسی

اگر به دنبال راهکارهای طبیعی برای افزایش میل جنسی خود هستید در این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله سعی می کنیم برخی از نکات طبیعی برای افزایش میل جنسی را با هم مرور کنیم.

سعی کنید میوه های خاصی را مصرف کنید:
شواهد موجود نشان می دهد برخی از غذاها می توانند برای افزایش میل جنسی مفید باشند. تجربه کردن چنین موادی هیچ ضروری برای شما ندارد. انجیر، موز، آووکادو می تواند باعث افزایش میل جنسی شود. این ها مواد معدنی و ویتامین های زیادی فراهم می کنند که جریان خون به ناحیه آلت تناسلی را بیشتر می کند.

سعی کنید شکلات بخورید:
شکلات باعث افزایش میل جنسی می شود. این ماده نه تنها خوشمزه است بلکه می تواند باعث بهبود شرایط جنسی شما شود. شکلات باعث ازاد شدن فنیل اتیل آمین و سروتونین می شود.

گیاهان و سبزیجات مفید را به صورت روزانه مصرف کنید:
دفعه بعد که خواستید یک شام دو نفره عاشقانه میل کنید، ریحان یا سیر را به وعده غذایی خود اضافه کنید. بوی ریحان باعث تحریک حس افراد می شود. سیر نیز سطح بالایی از allicin را دارد که باعث افزایش جریان خون می گردد.

اعتماد به نفس خود را افزایش دهید:
احساسی که شما در مورد بدن خود دارید بر روی رابطه جنسی تان نیز اثر می گذارد. نبود تمرین ورزشی و داشتن رژیم غذایی ناسالم می تواند باعث ایجاد تصویر بدی از خودتان شود.

زمانی را برای آرامش و کاهش استرس اختصاص دهید:
اصلا مهم نیست که چقدر بدن سالمی دارید. داشتن استرس می تواند بر روی میل جنسی شما تاثیر بگذارد. زنان بیشتر از مردان در معرض چنین مشکلاتی قرار دارند. از سوی دیگر مردان در برخی از موارد از رابطه جنسی برای تسکین استرس خود استفاده می کنند. برای کاهش استرس در فعالیت های ورزشی شرکت کنید، تای چی را امتحان کنید یا از کلاس های یوگا استفاده نمایید.

خواب خوبی داشته باشید:
افرادی که سبک زندگی شلوغی دارند معمولا زمان کافی برای استراحت پیدا نمی کنند. سعی کنید خواب خوبی داشته باشید، سطح انرژی خود را بیشتر کنید و در عین حال رابطه جنسی خود را بهبود ببخشید.

رابطه خود را بررسی کنید:
در برخی از موارد بعد از جر و بحث کردن با همسرتان ممکن است علاقه ای برای برقراری رابطه جنسی با او نداشته باشید. در زنان وجود چنین مواردی مانع از ایجاد یک رابطه خوب می شود. سعی کنید با همسر خود صحبت کنید و با او ارتباط سازنده ای داشته باشید.

با یک پزشک مشورت کنید:
حتی زمانی که از رویکردهای طبیعی استفاده می کنید ممکن است میل جنسی تان افزایش پیدا نکند. بهتر است در این شرایط با یک پزشک متخصص مشورت کنید. او می تواند مشکلات زمینه ای و بیماری های موجود را شناسایی کند. او برای بهبود سلامت جنسی تان، استراتژی هایی را پیشنهاد می کند. این راهکارها در برگیرنده ارتباط با همسر، داشتن سبک زندگی سالم و درمان بیماری های زمینه ای است.