خداحافظی با دردهای واریسی

دردهای واریسی می تواند بر روی میزان فعالیت شما تأثیر زیادی داشته باشد. واریس معمولا تورم سیاهرگ های موجود در پا می باشد که به دلیل قرار گیری در وضعیت نامناسب ایجاد خواهد شد. فردی که در طول روز به میزان زیادی سرپا می ایستد و فشار زیادی را بر پاهای خود وارد می آورد به واریسی شدن رگ های پا بیش تر از هر فرد دیگری دچار خواهد شد. اما با روش های موجود تا حد امکان می توانید دردهای واریسی خود را درمان نموده و به راحتی گذشته بازگردید. روش های درمانی موجود معمولا می تواند در خانه نیز مورد استفاده قرار گیرد ، بنابراین محدودیتی در این رابطه وجود ندارد.

فندق را جدی بگیرید. مصرف فندق می تواند تا اندازه زیادی بر روی کاهش دردهای ناشی از واریسی شدن رگ های پای شما مؤثر واقع شود. در حقیقت مصرف روغن فندق مد نظر ما قرار دارد. فندق می تواند با حالت روغنی خود موجب مرطوب شدن پاهای شما شده و در نهایت از خشک شدن و ایجاد فشار بر روی آن جلوگیری نماید. با وجود رطوبت رگ هایی که در پاهای شما وجود دارد می تواند با فعالیت بیشتری همراه باشد و در نهایت از متورم شدن آنها کاسته شود. حتی شما می توانید پس از استفاده از روغن فندق پاهای خود را در کمی آب گرم قرار داده و به راحتی آن را ماساژ دهید. سعی کنید تا در طول هفته یکبار این کار را انجام داده و این روش را برای هشت هفته ادامه دهید.

سرکه سیب یکی دیگر از روش های موجود برای خداحافظی با دردهای واریسی موجود در پاهای شما می باشد. سرکه سیب حتی می تواند با اثر درمانی خود نقش پیشگیری کننده ای هم ایفا نماید. در صورتی که از سرکه سیب استفاده می کنید می توانید از تأثیر آن بر روی بهبود سیستم گردش خون خود مطمئن باشید. هرچه میزان خونرسانی در سیستم خونی شما بهبود پیدا کند قطعا تأثیر مناسبی بر روی درمان واریس خواهد داشت. سعی کنید تا سرکه سیب را رقیق کنید. برای این کار یک لیوان آب کافی خواهد بود. شما می توانید سرکه سیب را میل نمایید. بنابراین نیازی نیست تا سرکه را بر روی پای خود بمالید.